Maandag 06 september 2010

Zoeken

zoeken

Desert Rose helpt de Filipijnen

Geplaatst op: 07-08-2009 | Categorie: Buitenland

 

Met het eerste FIESTA FILIPINA evenement wil de organisatie het publiek kennis laten maken met de Filipijnse cultuur. Ook wordt er concreet gewerkt aan projecten om hulp te bieden aan de Filipijnen.


Desert Rose helpt de Filipijnen

U zal er genieten van verscheidene acts zoals Desert Rose, Pure Grace Dancers, de JIL mimegroep, culturele dansers en meer. Ook van de traditionele gerechten.

De opbrengst van deze avond zal volledig besteed worden aan de bouw van een bijeenkomstruimte voor humanitaire doelen en een kerk in de Filipijnen. Door uw aanwezigheid werkt u mee aan de hulp voor onze Filipijnse broeders en zusters. Voor meer info over het project, kunt u onze folder over de hulp aan het Filipijnse project raadplegen.

De groep ontstond toen zangeres Rose in 2001 door een collega-muzikant werd ingeschreven voor de songwedstrijd van het ChristArt Festival te Peer. Toen bleek dat Rose die dag haar stem kwijt was door haar amandeloperatie van enkele weken eerder, wist ze dat het een kwestie van "overgave" zou worden. Die overgave wil Rose trouwens bij elk optreden overbrengen. Dat ze met een stevige stem op het podium zou staan en zelfs met de tweede prijs - gratis apparatuur voor een optreden in de toekomst - zou gaan lopen, was verbazingwekkend.

Voor het optreden werden muzikanten uit diverse hoeken van West-Vlaanderen bijeengebracht. Het bewuste optreden trok in oktober 2001 een 500-tal toeschouwers naar een zaal te Marke. Wie het optreden zag, weet dat het niet zomaar om een project zou gaan. De 8?ledige groep brengt een gevarieerd programma, een duidelijke boodschap en de songs klinken afgewerkt. Aanvankelijk waren het nog vooral bekende covers aangevuld met enkele eigen composities, tegenwoordig zijn deze rollen omgedraaid. Omwille van het gevarieerde programma weten ze een ruim publiek aan te spreken en het valt op dat elk optreden met enthousiaste reacties vanuit het publiek wordt ondersteund.

Band: Bernard and Filip (gitaristen), Danny (bassist), Mark (drummer), Debora (keyboards), Jenny, Shelly,(achtergrondzangeressen) Rose (zangeres)

news Externe website bij dit artikel
news Ik wil reageren op dit artikel

Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.


Naam:
Bericht:
 

Meer artikelen in deze categorie

arrow 02-09-2010 - Kinderkoor uit Oeganda in de achterhoek
arrow 21-08-2010 - Logos Hope verwelkomt miljoenste bezoeker
arrow 16-08-2010 - Deelnemers Kenia Indepth terug in Nederland
arrow 09-08-2010 - EO Metterdaad in augustus aan boord van Logos Hope
arrow 07-08-2010 - Messias belijdende Joden tegengewerkt door landgenoten
arrow 03-08-2010 - Hoe een PLO-sluipschutter liefde voor de Joden kreeg
arrow 24-07-2010 - Tear en World Servants slaan handen ineen
arrow 04-06-2010 - Gratis boek over zorgelijke situatie christenen in Eritrea
arrow 22-05-2010 - Geheime dienst verstoort kerkdienst
arrow 13-05-2010 - De lauwe christen moet nog steeds gered worden
arrow 07-05-2010 - Spookschip in de Bermuda-driehoek ontmoet Logos Hope
arrow 17-04-2010 - Studiereis VS naar Willow Creek
arrow 06-04-2010 - DOULOS verkocht aan Singaporeese zakenman
arrow 02-03-2010 - Klaas en Dorothea helpen in Haïti
arrow 17-02-2010 - Politie Kazachstan blijft huisgemeenten tegenwerken
arrow 16-02-2010 - Dorcas organiseert excursiereis naar Hongarije en Roemenië
arrow 08-01-2010 - IT-conferentie voor de zending
arrow 01-12-2009 - 52.000 voedselpakketten
arrow 25-11-2009 - Nieuwjaarsactie OM in Engeland
arrow 19-11-2009 - Woord en Daad wil schakel zijn tussen arm en rijk
arrow 25-10-2009 - Just Care ontwikkelt lesmateriaal over water
arrow 12-10-2009 - Tweede plaats Transparantprijs
arrow 02-10-2009 - Geslaagde filmpremière
arrow 29-09-2009 - Actieweek Dark and Light
arrow 28-09-2009 - Oorlogsweduwen en -wezen in Rwanda



Vandaag





Afbeelding van de dag

6 september - oeps ...!

Spreuk

We moeten leren dankbaar te ontvangen en blijmoedig te geven.

Overdenking

Men noemt Hem: Wonderbare Raadsman, Sterke God, Eeuwige Vader, Vredevorst. "Wonderbare Raadsman Tussen de aankondiging van de geboorte van de Here Jezus en van Simson is grote overeenkomst. In beide gevallen is er sprake van een engel die de geboorte van een zoon aankondigt. In beide gevallen gaat het om een bijzonder persoon. Er zijn echter twee kardinale verschillen. In de eerste plaats wat de kinderen betreft. De een is een gewoon mensenkind, de ander is de Zoon van God. In de tweede plaats is er verschil in engelen. Bij de aankondiging van de geboorte van de Here Jezus is het een gewone engel. Bij de aankondiging van de geboorte van de Simson is het de Engel des Heren, de Here Zelf. De Zoon van God en een 'gewone 'engel God Zelf en een 'gewoon ' mensenkind." Lezen: Richt. 13:15-20 Richt. 20:36-48